Hakkımızda

Atlas Halı Yıkama, Hakkında

Firmamız şehrin tozlu havasından uzak olup ,Diyarbakır organize sanayi bölgesi  1.cadde ada no:141 parsel no:8 kapı no:13 adresinde faaliyet göstermektedir.

fabrikamız 1.000 m2 si kapalı, 500 m2 si sundurmalı(çatılı gölgelik havalandırma alanı), 500 m2 si de açık olmak üzere 2.000 m2 den oluşmaktadır. Fabrikamızda,1 tesis sorumlusu,3 usta 6 kalifiye eleman bulunmaktadır, firmamızda kullanılan ekipman ve makinalar son teknolojik donanıma sahip olup,günlük 1500 m2 halı yıkatma kuralama ve paketleme kapasitesine sahiptir,

 

firmamız 24 saat güvenlik kamerası ile gözetlenmekte olup bize vermiş olduğunuz ürünler güvence altında tutulmaktadır

firmamızda kullanılan halı takip otomasyon sistemi,halı kaybı ve karışımını önleyici bir program olup, tamamı kendi bilgi ve birikimlerimize dayanılarak yaptırmış olduğumuz bu sistem türkiyede bir kopyası daha yoktur,programımızda barkod sistemi kullanılmakta ve web üzerinden takibe açık özelliğe sahiptir,böylece web adresimizden ürün takibi,hazır olup olmadığı,metraj ve fiyat aşaması bilgileri kolayca öğrenilebilir. internet adresimizden adresimizden bir tık ile sipariş verebilir ve sipariş takibi yapma imkanı sunulmaktadır.

 

 3 araçlık servis kolu ile Diyarbakır merkez ve ilçelerinin hepsine hizmet sunmaktayız.servislerimizde kullanılan araç takip sayesinde sipariş saatlerinizi kolayca öğrenme imkanı sunulmaktadır.