Yorgan Yıkama

Yorganlarınızı yumuşak yapısına zarar vermeden en steril şekilde yıkama işlemi gerçekleştirilerek,zor lekeleri özel ayrıştırıcı şampuanlar sayesinde gideriliyor,yorganınızı ilk günkü gibi tertemiz ediyoruz

Yorgan yıkama hizmeti vermekte olan firmamız yıkama sırasında yorganlarınızı renk değişimlerinin de önüne geçiyor,yasal ısı derecelerini aşmayacak şekilde titiz ve kaliteli bir yıkama hizmetini sizler için gerçekleştiriyoruz.

 

Uyurken Sürekli üzerimizde bulunan yorganlar belli bir dönemden sonra gözle görülmeyen bakteriler ile kaplanır bunun nedeni ise ortamdaki toz partikülleri ve insan vücudundan aldığı yağlı, kirli ve terli sıvılar olmaktadır.

 

Yorganlarınız her ne kadar lekesiz ve temiz gibi dursa da içerisinde gizlenen bakteriler görüldüğü kadar da masum olmamaktadır. Yorganlarınız sık sık havalandırıyor olmak bu bakterilerden kurtulduğunuz anlamına gelmemektedir.

 

Detaylı yorgan yıkama hizmetinin yanı sıra yorganlarınızın bakteriyel temizlik işlemlerini ye gerçekleştiren firmamız sizlere bu konuda gereken hizmeti çok uygun fiyatlarla vermektedir. Yorgan yıkama konusunda oldukça tecrübelere sahip olan firmamız yorganlarınıza hiçbir şekilde zarar vermeden ilk günkü hijyenik haliyle mis gibi kokusuyla teslim etmektedir.