Battaniye Yıkama

 

Yaz ayların başlaması ile yorganların yerlerini ince battaniyeler alır. Uzun süre dolapta duran, battaniyedeki pisliklerinden arındırmak için yıkamak gerekir. Hangi türdeki battaniyenin yıkanabileceği ve nasıl yıkacakları hakkındaki bilgiye konun devamından ulaşabilirsiniz.

Yıkanabilen Battaniye Çeşitleri:

 

Vizon battaniye, Peluş battaniye, Pamuklu battaniye, Dokuma battaniye, Skoc türü battaniye, Polar battaniye, Raşel türü battaniye, Keçe non-woven battaniye türleri yıkanabilmektedir.

 

 

 

Battaniyeler ilkbahar ve sonbahar aylarında vazgeçilmez bir şey haline gelmiştir. Orta dereceli havalarda kullandığımız ürünlerin başında gelmektedir. Battaniyeler bunlardan dolayı kesinlikle sağlıklı ve hijyenik olmalıdır. Bir çok aile battaniye kullanmaktadır ama bir çok kişi kendileri yıkamaktadır. Battaniyelerin yıkanması zor olmasına rağmen, bilinçli yıkanmadığı halde sağlıksız olacaktır.

Battaniye yıkama sistemi hayatımızda çok önemli rol oynamaktadır. Hijyenik ve kaliteli hizmetlerimiz ile size battaniye yıkama fırsatlarını sunuyoruz. Evlerinizden ücretsiz servislerimiz ile battaniyelerinizi alarak hijyenik ortamlarda yıkıyoruz.

Battaniyenin nasıl yıkandığı kadar, hijyenik ortamda yıkanması da önemlidir. Son sistem makinelerimiz ile kimyasal katkısı olmayan şampuanlar ile yıkıyoruz. Kesinlikle hijyenden bir gram ödün vermeden bugünlere geldik.Yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz ve vermekten de gurur duyacağız. Sanırım bu açıklama yıkama teknikleri, hijyenik mi? Sorusuna cevap olmuştur.